Náš príbeh

 

kosicka-realitna-spolocnost

 

     Košická realitná spoločnosť vznikla za zámerom etablovať sa na realitnom trhu Košického kraja. Založili sme ju z ekonomického hľadiska v najhoršom období roku 2009. Vtedy naplno prepukla finančná kríza. Náš entuziazmus a myšlienky na úspech však prekonali tieto krízové rokya v roku 2011 naša spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie aj na Prešovský kraj. Otvorili sme pobočku s názvom Prešovská realitná spoločnosť.

     Filozofiou našich spoločností je, že kúpa alebo predaj nehnuteľností je významná životná udalosť, častokrát v živote jedinečná. Z toho dôvodu je našim poslaním dodržiavať etické a legitímne postupy, u ktorých je na prvom mieste vždy klient. Každodenne svojimi odbornými vedomosťami sprevádzame našich klientov počas celého procesu predaja a kúpy, výsledkom ktorého je dobrý pocit klientov, že obchod prebehol spoľahlivo a trensparentne. Spokojný klient je naša priorita.

    Naše služby začínajú pri doporučení a vyjednávaní ceny, vytvorenia účinnej reklamy, zabezpečovanie obhliadok, prípravu všetkých potrebných dokumentov, pri hypotékach doporučíme najvhodnejší bankový produkt, až po odovzdanie nehnuteľnisti.

    Spolupracujeme s právnikom špecializujúcim sa na realitné právo a s hypotekárnym špecialistom s dlhoročními skúsenosťami v tejto oblasti.

    Naši realitní sprostredkovatelia neustále prechádzaju odbornými školeniami, kde zvyšujú svoju kvalifikáciu, aby klientom doporučili efektívny spôsob riešenia ich  potrieb, problémov či prianí v oblasti realít.

    Je ťažké orientovať sa v množstve realitných kancelárií a nájsť tie, ktoré sa orientujú na transparentné postupy a u ktorých je na prvom mieste vždy klient.

    Pozývame Vás k nám a Vy sami sa rozhodnete, či sme pre Vás tí správni. Nechajte starosti na nás a  tím realitnej spoločnostibude pracovať pre Vás v čase, ktorý Vy potrebujete na svoju pracovnú činnosť a oddych.