Ako predať nehnuteľnosť za vyššiu cenu?

 

kosicka-realitna-spolocnost

                                 

    Predaj nehnuteľností je významná udalosť v živote, často jedinečná. Najdôležitejšia časť, ktorú majitelia môžu ovplyvniť v tomto procese je príprava nehnuteľnosti na predajm. Napriek tomu 99% predávajúcich si tento význam neuvedomuje. Pritom dobre pripravená nehnuteľnosť generuje vyššiu cenu a rýchlejsí predaj.

                                                 Čo je vlastne príprava na predaj?

    V prvom kroku by sa mali majitelia prejsť po celej svojej nehnuteľnosti a zamyslieŤ sa ako budúdi kupujúci. Kúpili by sme ju v takomto stave ? za nami požadovanú cenu ?

    Čo je najednoduchšia vec?Predsa nehnuteľnosť upratať. Jednoducho urobiť veľké ,,jarné,, upratovanie. Okrem toho, že leskom budu žiariť okná, kuchynská linka, kúpeľna a toaleta je nutnézbaviť sa aj nepotrebných vecí, ktoré rokmi pribudli a pri sťahovaní sa i tak vyhodia. Je dobré pretriediť a usporiadať nábytok - zapratané nehnuteľnosti pôsobia skľučujúco.

    Ideálne je nehnuteľnosť vymaľovať bielou farbou, ktorá navodí pocit čistoty a rozjasní priestory. Oplatí sa tiež opravoiť drobné nedostatky - napr. drobné praskliny, kvapkajúci kohútik. Trh ponúka množstvo nepripravených nehnuteľnost. Nechajte svoju nehnuteľnosť zažiariť - vystúpte z davu !

    Na záujemcov o kúpu bytu by mala čakať nehnuteľnosť čistá, príjemne vonajúca, presvetlená, pôsobiaca upokojujúco s túžbou hneď sa nasťahovať, pretože o kúpe rozhoduje prvých 10 sekúnd a prvý dojem urobíte len raz.

    Je to ako s predajom auta, keď chcete predať vyčistíte interiér, motor, vyčistíte sedačky, opravíte drobné škrabance, vyleštíte kapotu, pretože ho chcete predať za vyššiu cenu.

 

Prečo tak neurobiť aj z Vašou nehnuteľnosťou ?

Veď má neporovnateľne vyššiu cenu ako auto.

 

Zavolajte nám a my Vám bezplatne radi poradíme